kişisel düşünceler, üstüne bir de teknoloji..

Vargonen

2001 yılında hizmet vermeye başlayan Vargonen Teknoloji, hosting ve barındırma çözümleri ile günümüzde alanında öncü firmalardan biri halini almaktadır. Mutlu müşteriler sloganı ile yola çıkan şirket, misyonunu da bu yönde belirlemiş ve sunduğu kaliteli hizmetler ile müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktadır.

Başta web hosting ve e-mail hosting olmak üzere, sunucular, alan adı ve destek konularında hizmet veren Vargonen, 2010 yılı içerisinde İzmir’de yaptığı çalışmaların yanı sıra uluslar arası alanda da kendinden söz ettirmek ve daha geniş kapsamlı işler yapabilmek için Amsterdam lokasyonlu operasyonu gerçekleştirmiştir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok yerinde altyapı yatırımları gerçekleştiren şirket, başladığı lokasyon bağımsız hizmeti başarı ile sürdürmektedir.

Fiziksel sunucular ve Vmax Cloud sunucuların yanı sıra Net100TB sunucu hizmeti de veren şirket, yüksek performans gerektiren uygulamalarınızı rahatlıkla çalıştırabilmenizi sağlamaktadır. Sunucular grubunda Dell PowerEdge markası ile hizmet veren şirket, uygun fiyat koşulları ile dilediğiniz kullanıcıya sahip olabilme imkânı sunmaktadır. Firma bünyesindeki kaliteli sunucular ile veri kaybı yaşamadan sisteminiz kesintisiz çalışmaktadır.

Cloud sunucu, Linux Hosting, Windows Hosting, WordPress Hosting, sunucu kiralama, alan adı kayıt ve SSL sertifika alanlarında da hizmet veren Vargonen, müşterileri ile irtibatı koparmadan herhangi bir sorun yaşamaları durumunda teknik destek sağlamaktadır. Telefonla iletişim kurarak ya da internet sitesi üzerinden canlı olarak iletişime geçebileceğiniz firma yetkilileri, günün her saati yardımcı olmaktadır.

Site üzerindeki bilgi bankası aracılığı ile de konu ile ilgili merak ettiğiniz ya da sorun yaşadığınız aklınıza gelebilecek pek çok sorunun cevabını bulabilmenizi sağlayan firma, yine site üzerinden müşteri girişlerini sağlayarak çevrimiçi bilgi alışverişinde bulunmaya olanak tanımaktadır.

Vargonen Referansları

Alanında öncü firmalardan bir olan Vargonen yaptığı çalışmalar ile de göz doldurmuş ve yeni çalışmaları için çok sayıda referans sağlamıştır.  Ford, Garanti, Dilek Hanif, Mustafa Sandal, Mitsubishi,  Otacı, Sony Bmg, İstanbul Modern, Kadir Has Vakfı, Casa, Güral Porselen, Hayal Kahvesi, CNR, So Chic ve Nintendo gibi pek çok ünlü referansı bulunan firma ile ilgili ayrıntılı bilgilere vargonen.com adresinden ulaşılabilmektedir.

1 Comment

  1. tütü evi

    Yaklaşık bir yıldır Vargonen sunucularını kullanıyorum ve nihayet sorunlarım bitti. Ben gibi çileli bir hosting geçmişi olanlara Vargonen’in güvenilir, hızlı sunucularını tavsiye ederim. tüm problemlerimizde her zaman yanımızda olan tüm Vargonen ekibine sonsuz teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir