İnternet kelimesinin geçmesi ile birlikte, hepimizin diline dolanan arama motorları, hayatımızdaki en büyük eksiklik olan ve bir türlü gideremediğimiz merak duygularımızın giderilmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Ayrıca, arama motorları sayesinde dünyanın hangi noktasında olursa olsun, bilginin alınıp kullanılabilme imkânı ortaya çıkmıştır. Bu sebepten dolayı birçok kurumsal firma ya da bireysel kullanıcılar, hem merak eden kişilere faydalı olabilmek hem de Google optimizasyonları sayesinde milyonlarca hedef kitleye ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Her zaman daha fazla kişiye hitap edilmek istenmesinden dolayı, internet sitesi kurmak ile yetinmeyip, site için gerekli olan SEO çalışmalarının da düzenlenmesi gerekmektedir. Kelime anlamına bakıldığı zaman, arama motorlarında hedef kelimelerde ilk sıralarda ya da üst sıralarda çıkmak için yapılan çalışmalara SEO ismini veriyoruz. Çok farklı yöntemler ile yapılan bu çalışmaların en basit ve etkili yöntemlerini öğrenmek istiyorsanız, 21 – 22 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Digitalzone konferansı, tam aradığınız bilgileri size sunacak.

Birçok uzman SEO uygulayıcısının yer alacağı bu etkinlikte, açılışı yapacak olan ZEO, 2013 yılından bu yana düzenli bir şekilde bu etkinlikleri düzenlemektedir. Kendi ekibi ile her konuda destek olmak isteyen kuruluş, Rand Fishkin gibi daha birçok, dünyada tanınan SEO uzmanlarını bu konferansa dâhil etmiştir. Birbirinden keyifli konuşmacılar ile kişisel gelişim ve SEO uygulama yöntemleri açısından faydalanabileceğiniz konferansın biletleri, internet ortamından sizlere sunulmaktadır. Eğer Şişli’de düzenlenecek konferansın en ön sıralarından yerinizi ayırtmak istiyorsanız, ZEO, bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Şu an dünyanın en çok ziyaretçi potansiyeline sahip internet sitelerinden birisinin kurucusu olan Rand Fishkin, size detaylı bir biçimde hayat hikâyesini de anlatacak. Kısıtlı imkânlar ile bile kolay bir şekilde SEO işlemleri yapmanızı sağlayacak bu konferans için, şimdiden işlerinizi ayarlamalı ve çırak olarak girip usta olarak çıkacağınız bu konferansın tarihini beklemelisiniz.