Sabri Sarıoğlu

Sabri Sarıoğlu Superonline Reklamı

Daha önce başka bir yazımda bahsettim mi bilmiyorum ama bir GalataSaray taraftarıyım. Sabri Sarıoğlu da sevdiğim oyunculardan bir tanesi. Bundaki en önemli etkenlerden bir tanesi de kendisiyle ilgili sosyal medyada dönen video ve resimlerdir.

Bunlardan sonuncusu da Sabri Sarıoğlu nam-ı diğer Sabri Reyiz’in oynadığı Turkcell Superonline reklamı. Reklamı izler izlemez Sabri Sarıoğlu’nu daha fazla sevmeye başladım. Diğer insanlar gibi kendisiyle alay edenlere ateş püskürtmektense reklamda o da kendisiyle dalga geçerek bunlara kızmadığını açıkça göstermiş.

Kendisiyle dalga geçebilen insanlar benim gözümde daha değerlidir. Sonuçta o insanda kibire rastlayamazsınız. Cana yakın olurlar haliyle. Bu yüzden Sabri Reyiz’i ayrıca tebrik ediyorum. Henüz izlememiş olanlar varsa reklamı aşağıdan izleyebilirler.

Sabri Sarıoğlu Turkcell SuperOnline Reklamı

Derslerimin ve yazılarımın düzenli olarak e-posta adresinize gelmesini isterseniz sayfanın aşağısında yer alan abonelik bölümünden blogumun e-posta listesine abone olabilirsiniz :)E-posta listesine abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

Ahmet İşcan

Php Developer..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir