Dijitalleşen dünya, markaların bilinirliğini ve önemini her geçen gün bir adım daha ön plana çıkartıyor. İş dünyasının hemen hemen tüm noktalarında etkisini hissettiren teknoloji, aslında çok bir büyük avantaj. Çünkü şirketlerin ve kurumların yerel dünyadan sıyrılıp daha geniş kitlelere ulaşabilmesinde aracı bir rol üstleniyor.

Haliyle markalar da bulundukların yerle sınırlı kalmayıp farklı şehirlerin hatta farklı ülkelerin üzerinden dahi müşteri çekebilme imkânı elde ediyor. Peki bu durum nasıl sağlanıyor? Tabi ki de video sayesinde. Aslında bu sorunun cevabını hepimiz doğrudan anlatamasak da dolaylı yoldan biliyoruz. İnsanların %65 oranında çevrimiçi video izlemeleri, herhangi bir markanın sitesine tıkladıklarında önce video kısmına yönelmeleri videonun önemini anlatabilen istatistiklerde birkaçı. Dijital ajans olarak hizmet veren Vimark ise video içerikleri konusunda markalara seçkin kalitede hizmetler sunan kuruluşların başında geliyor.

Yaratıcı Çözümler Sunan Video Pazarlama Hizmetleri

Video pazarlamanın gücüne inanmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz pek çok konseptte video seçenekleri var. Yani tek yapmanız gereken markanızın kimliğini belirtmek ve ihtiyaçlarınızı aktarmak. Gerisi tamamen profesyonel bir ekibin işçiliği ile çözüme kavuşuyor.

Son dönemlerde en sık başvurulan video yöntemlerden birisi kuşkusuz müşteri memnuniyeti videoları. Daha önceki müşterilerin yorumları ile zenginleştirilen bu videolar, yeni gelecek müşteriler için güven sağlıyor. Firmanızın özel günlerinde veya lansmanlarında tercih edebileceğiniz infografik videolar ise eğlenceli tasarımları ile dikkat çekiyor. Uzun uzadıya anlatmak istenilen konular, kısa bir video görseli ile kolayca analiz edilebiliyor ve müşterinin algısını olumlu yönde etkiliyor.

Online platformunuzun gereksinimlerini belirledikten sonra ürünlerinizin tanıtımı için ürün videoları da tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tanıtım filmleri ile şirketinizin ilgi alanlarını ve faaliyetlerini genel hatları ile müşterilerinize aktarabilirsiniz. Tanıtım filmi çekimi hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Event Çekimleri ile Tüm Davetleriniz ve Etkinlikleriniz Kayıt Altında

Vimark; toplantı, lasman, açılış, davet ve kongre gibi pek çok etkinliklerin profesyonel şekilde baştan sona kadar çekilmesine de yardımcı oluyor. Rejili kamera ile kayıta alınan etkinlikler daha sonra firmanın ilgili personeline güvenilir şekilde teslim ediliyor. Video çekimleri ile markanızın daha öncü bir vizyon edinmesi tamamen sizin ellerinizde! Online sitenizi video içerikleri ile zenginleştirerek dünyaya açılabilir ve müşteri kitlenizi artırabilirsiniz.