Geçenlerde Leyla ile Mecnun’dan bir sayneyi Ben Niye Böyle Biri Oldum? başlığı altında blogumda yayınlamıştım. O yazıda da Leyla ile Mecnun dizisini ne kadar sevdiğimi belli etmişimdir. Diziyi olduğu kadar dizi ekibini de sevdim. Çok doğal, çok kaliteli insanlar bana göre. Ekibin “Ben de Özledim” dizisinden sonraki projesi ise bir sinema filmi.

Leyla ile Mecnun ekibi dedim diye sakın tüm ekibin olacağını zannetmeyin. Şimdi isterseniz ekipten kimlerin olacağını açıklayayım. İtirazım Var filminin yönetmeni Leyla ile Mecnun’un da yönetmenliğini yapan Onur Ünlü olacak. Yine Leyla ile Mecnun dizisinden Serkan Keskin(İsmail Abi) ve Osman Sonant(Hırsız Yavuz) da filmde yer alacak. Ali Atay(Mecnun)’un filmde yer alıp almadığı ise henüz belli değil.

Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığımız bu isimlere ek olarak da Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan, Serdar Orçin ve Özgür Çevik filmde yer alacak olan diğer oyuncular.

Filmin konusuysa bir camide işlenen cinayet olacakmış alınan bilgilere göre. Aşağıdaki fragman da bunu doğruluyor. Filmin vizyon tarihi de tam kesin olmasa da 24 Nisan 2014 diye biliniyor.

İtirazım Var Film Fragmanı