Kız kardeşimi mutlu eden hediye

Kız kardeşim çok yoğun olarak çalıştığı için sabah birde kalkıp kombin yapma gibi bir şansı olmuyor maalesef. Bazı günler iki parçalı kıyafet giymeye başladığında off poff cümlelerini hemen duymaya balkıyorum zaten. O oldu olası elbiseleri çok sever ve hemen kombin yapmaya gerek kalmadan birkaç takı ile tam bir iş kadına dönerek evden çıkar. Bende yaklaşan doğum günü için ona bir hediye almak ve hatta çok sevdiği elbiselerine bir yenisini eklemek istedim.

Önümüz yaz ayı olduğu için özellikle ince ve tiril tiril bir kumaşı ve rahatlığı olsun istedim. Bu konuda biraz cahil olduğum için bir hile yaptım ve en yakın arkadaşını arayarak onun hangi markayı sevdiğini sordum. Meğerse kız kardeşimin birçok ürünleri OXXO adresine aitmiş. Daha önce de bir kez onunla alışverişe çıktığımızda uğradığımızı hatırlıyorum ve oldukça fazla parça alışveriş yaptığı da aklıma kazınmış. Hemen web sitesine girdim ve bakınmaya başladım.

Amacım elbise almaktı ama OXXO maalesef o kadar fazla ürün ile karşıma çıktı ki elbisenin yanına birde güzel bir şort aldım. Elbiseyi ise oldukça kolay seçtim çünkü zaten az çok kardeşimin tarzını biliyorum. Doğrum gününe daha çok uzun süre olduğu için ne zaman gelir derdi yaşamadım ama hafta içinde elime ulaşmasını da ayrıca tebrik ettim. Sonuç olarak hızlı bir şekilde almak isteyenlerde olabilir elbette.

Ben paket geldiğine hiç açıp bakmadım ve hediye paketinin bozulmasını istemedim. O akşam doğum gününü kutladığımız anda hediyesini ona verdiğimde zaten üzerinden OXXO markasını görünce hemen şaşırdı ve sen benim zevkimi nerden biliyorsun ya dedi. İçini açınca ve giyince gerçekten tam isabet bir model ve beden olmuş dedim. Sizlerde gerek kız kardeşiniz gerek sevgilinize rahatlıkla OXXO internet sitesinden alışveriş yaparak onlara hediye edebilirsiniz. Özellikle sitedeki denim şortlar oldukça ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. Geniş renk seçenekleri ve benzersiz modelleri ile herkes bayılacak iye düşünüyorum.

Derslerimin ve yazılarımın düzenli olarak e-posta adresinize gelmesini isterseniz sayfanın aşağısında yer alan abonelik bölümünden blogumun e-posta listesine abone olabilirsiniz :)E-posta listesine abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

Ahmet İşcan

Php Developer..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir