İnternetin hayatımıza girmesiyle değişiklik gösteren alışkanlıklarımızın başında alışveriş geliyor. Artık tüm ihtiyaçlarımızı mağaza mağaza dolaşmadan evimizin konforunda bir mouse hareketiyle ekranlarımıza getirebiliyoruz. Online alışveriş alışkanlıklarının ve bu alanda hizmet sunan firmaların artmasıyla hız, kalite ve güvenlik de tüketiciler tarafından önem verilen konuların başında yer alıyor. Özellikle tüm kıyafetlerimizin vazgeçilmezi ayakkabılarımız için bu gereklilik daha da önem kazanıyor. İşte bu siteler arasında ayakkabı alışverişini kolay, güvenli ve eğlenceli hale getiren sitelerin başında ise TakaTuka.com yer alıyor.

Dünyaca ünlü onlarca markanın outdoor’dan terliğe, sandaletten spor ayakkabıya, klasik ayakkabıdan tekne ayakkabılarına kadar binlerce kadın, erkek ve çocuk modelini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ayakkabı severlerle buluşturuyor.

TakaTuka’da öne çıkar markaların başında son yıllarda ülkemizde büyük bir hayran kitlesi oluşturan Skechers yer alıyor. Skechers, uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonrasında geliştirdiği taban teknolojileri ile koşma ve yürüme esnasında oluşan şok darbelerini emerek yüksek konfor sağlıyor. Ayağın doğal hareketlerinden ilham alınarak tasarlanan Skechers modelleri, sunduğu yüksek ayak yastıklaması ve hafiflik ile yastık üzerinde yürüyormuş hissi yaratıyor. Konfor sunan teknolojisinin yanında enerjik ve renkli tasarımları da modellerine yansıtan marka, spor amaçlı kullanımın yanında günlük kombinlerinize de hareket kazandırıyor.

TakaTuka.com, Skechers markasının dışında özellikle yazın 7’den 70’e herkesin ayağından çıkarmak istemediği Birkenstok terlik modelleriyle de dikkat çekiyor. Ayak ve parmakların özgürce hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmış doğal mantar tabanı ile rahatlıktan fazlasını sunuyor.

Yüksek kaliteli hizmet politikasıyla online ayakkabı alışverişini zevkli bir hale dönüştüren TakaTuka.com, bir çok plus üründe aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor.