indir.com Mobil Uygulama Yarışması

indir.com Mobil Uygulama Yarışması Başladı!

2014 ve 2015 yıllarında indir.com tarafından düzenlenen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Mobil Uygulama Yarışması” katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla başladı.

7’den 70’e herkesin katılımına açık olan yarışmaya bireysel olarak veya 3 kişilik ekipten oluşan herkes, kendi geliştirdikleri ve 2016 yılı içerisinde uygulama mağazalarında yayımladıkları özgün uygulamaları ile başvuru yapabiliyor.

Herkesin katılıma açık “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” takvimi şöyle;

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

Ödül Töreni!

Herkesin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, 14 Mayıs tarihinde indir.com tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

indir.com Bu Yıl 2 Yarışma ve 2 Etkinlik Düzenliyor!

indir.com geçtiğimiz yıllarda düzenlenen ve herkesin katılımına açık olan yarışmaya ek olarak sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor.

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması:

Bu yıl ilki düzenlenecek olan yarışmaya, bireysel olarak veya 3 kişilik ekipten oluşan tüm üniversite öğrencileri, kendi geliştirdikleri ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımladıkları özgün uygulamaları ile başvurabilirler.

Detaylı bilgi için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

Derslerimin ve yazılarımın düzenli olarak e-posta adresinize gelmesini isterseniz sayfanın aşağısında yer alan abonelik bölümünden blogumun e-posta listesine abone olabilirsiniz :)E-posta listesine abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

Ahmet İşcan

Php Developer..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir