Game Of Thrones ve Animasyonları

Game of Thrones 3D Animasyonları

Bu yıl 4.sezonu yayınlanmakta olan Game Of Thrones dizisi herkesin dilinde. Spoiler yememek için bölüm yayınlandığı gün izlemek gerekiyor artık 🙂 Dizinin içerisindeki olaylar daha çok merak ediliyor olsa da “Game Of Thrones Nasıl Çekiliyor?” sorusu da birçok izleyicinin kafasını kurcalıyor. Fantastik dizi ve filmlerden beklendiği gibi Game Of Thrones’ta da bir sürü animasyon görüyoruz izlerken. Bu yazımda da bu animasyonların nasıl yapıldığına dair bir video paylaşacağım.

Yanlış anlaşılma olmasın bu yazıda animasyon yapmayı öğretme gibi bir niyetim yok, öğretecek kadar bilmiyorum da zaten 🙂 Aşağıdaki videodan Game Of Thrones animasyonlarının yapım aşamasına dair aklınıza takılan birçok soruya yanıt bulabilirsiniz. Videoda sadece ilk iki sezonun animasyonlarına yer verilmiş, bunu da belirtmek istedim. İyi seyirler..

Derslerimin ve yazılarımın düzenli olarak e-posta adresinize gelmesini isterseniz sayfanın aşağısında yer alan abonelik bölümünden blogumun e-posta listesine abone olabilirsiniz :)E-posta listesine abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

Ahmet İşcan

Php Developer..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir