Silicon Valley Dizisi

Silicon Valley Dizisi

Bilişim sektöründe yer alan çoğu kişinin hayalidir Silikon Vadisi. Ne de olsa dev teknoloji şirketlerinin hepsi orada. Haliyle gidip göremesek de ortamı fazlasıyla merak ediyoruz. Birileri bunu düşünmüş olacak ki Silicon Valley isimli bir tv dizisi çekmişler. Geçenlerde keşfettiğim dizi isminden de anlaşılacağı gibi Silikon Vadisi’nde geçiyor. HBO’da yayınlanan dizi oldukça ilgimi çekti. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Game Of Thrones ve Animasyonları

Game of Thrones 3D Animasyonları

Bu yıl 4.sezonu yayınlanmakta olan Game Of Thrones dizisi herkesin dilinde. Spoiler yememek için bölüm yayınlandığı gün izlemek gerekiyor artık 🙂 Dizinin içerisindeki olaylar daha çok merak ediliyor olsa da “Game Of Thrones Nasıl Çekiliyor?” sorusu da birçok izleyicinin kafasını kurcalıyor. Fantastik dizi ve filmlerden beklendiği gibi Game Of Thrones’ta da bir sürü animasyon görüyoruz izlerken. Bu yazımda da bu animasyonların nasıl yapıldığına dair bir video paylaşacağım. (daha&helliip;)

Devamını Oku

House MD Everybody Lies

House MD Genel Replikleri

Bu blogdaki ilk House MD yazımı House MD 7.Sezon’u İzlemeye Başladım başlığıyla yazmıştım. Bugün arkadaşa göstermek için House MD repliklerine bakıyordum ki bu repliklerden bir kısmını blogda da yayınlamaya karar verdim. Fakat aşağıda gördüğünüz replikler sadece 1 sezondan derlenmiş replikler değil, dizinin genelinden sevdiğim replikler. Belki ilerde her sezon için ayrı replikleri paylaşırım. (daha&helliip;)

Devamını Oku