2016

2016’da Neler Yaptım?

Her yıl, bir önceki yıl hayatımda yer edinmiş belli başlı olayları blogumda paylaştığımı bilir. Bilmeyenler için eski yazılarıma giden linkleri buraya(2013, 2014, 2015) bırakıyorum. İlerleyen yıllarda da bu tür paylaşımlarıma devam etmeyi planlıyorum. Bu yıl gelişmeleri liste şeklinde paylaşmayı düşünmüyorum. Çünkü listelenmeye değecek çok fazla şey olmadı hayatımda. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Ahmet İşcan Bisiklet

Yaz Gelse De Bisiklet Sürsek

Evet başlığı yanlış okumadınız. Yaz biteli çok da olmadı ama özledim yaz günlerini. Bunun en basit nedenlerinden biri de benim için gezmenin, eğlenmenin yazın daha kolay olması. Mesela bisiklet sürmeyi çok severim. Eskişehir’deki güzel vakit geçirebileceğiniz yerlerden olan Sazova ve Kentpark’a bisikletle gidip gelmek ayrı bir eğlenceli oluyor çünkü. Ama bu yaz maalesef işlerden dolayı yeterince fırsat bulup gezemedim. Şimdilerde de bunun özlemini duyuyorum. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Go Oyunu

Go Nedir?

Go Nedir? sorusunu cevaplamaya başlamadan önce bu yazıyı neden yazmak istediğimi açıklamak istiyorum. Go ile ilk olarak bundan 2 yıl önce üniversitedeyken Go ile ilgili  bir seçmeli ders aldığımda tanıştım. Yaklaşık 1 ay önce de Eskişehir Aktif Felsefe’de bir Go kursuna başladım. Böylelikle son zamanlarda çevremdekilere Go’dan çok bahsetmeye başladım ve insanların Go’yu merak ettiğini farkettim. Böylece Go ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdim. (daha&helliip;)

Devamını Oku