MX Player - Android Video Oynatıcı

MX Video Player – Android Video Oynatıcı

Android’in dahili video oynatıcısı genelde kullanıcıları memnun etmez. Bunun sebebi yeterince kullanışlı olmaması. Uzun bir süre telefona ek uygulama kurmak istemediğim için Android’in default video player’ını kullanmaya devam ettim. Fakat daha fazla dayanamayarak harici çözümlere yönelmem gerektiğini farkettim ve geçenlerde yeni bir video oynatıcı indirdim.

Android telefonlar için birçok video player olsa da ben tercihimi MX Player’dan yana kullandım. Oldukça kullanışlı bir uygulama ve hemen hemen tüm video formatlarını da sorunsuz oynatıyor. Kullanımı da oldukça basit. Uygulama geliştiricileri de bunu farketmiş olacak ki slogan olarak “Filmlerinizin tadını çıkarmak için en iyi yol.” demişler. Biraz da uygulamanın özelliklerini listeleyip sizi hemen uygulama sayfasına yönlendiriyorum. (daha&helliip;)

Devamını Oku

CIA Arayanın Kimliği

CIA Uygulamasıyla Arayanın Kimliğini Öğrenme – Android

Tanımadığınız kişiler sürekli sizi rahatsız ediyor ve bilmediğiniz numaralar sizi sürekli arıyorsa bu bir süre sonra rahatsız edici olmaya başlar. Birkaç yıl önce olsaydı telefonu açmadan karşımızdakinin kim olduğunu öğrenmemiz pek mümkün olmuyordu. Telefonu açsak bile karşımızdaki insan bize kim olduğunu söylemek istemeyebiliyordu. Dolayısıyla sürekli bir rahatsızlık durumu mevcut oluyordu. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Whatsapp

Whatsapp Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Yüklenir?

Çevremizdeki çoğu kişi öyle ya da böyle akıllı telefon kullanıcısı oldu. Bu gruba bende yaklaşık 1 yıl önce katıldım. Şimdilerde Samsung Galaxy S3 kullanıyorum. Peki bunun konumuzla ne alakası var diyecek olursanız bu yazımda bahsedeceğim Whatsapp bir mobil uygulama. Herhangi bir marka Android işletim sistemine sahip telefonunuzda ya da iPhone’larınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. (daha&helliip;)

Devamını Oku