Değişiklik Zamanı

Blogumla İlgili Birtakım Şeyleri Değiştiriyorum

Bugüne kadar mümkün olduğunca yazılım ağırlıklı paylaşımlar yapmaya çalışmıştım. Ama şöyle bir baktığımda blogumun yazılım blogu olmaktan çıkıp kişisel bloga dönmesini istediğimi farkettim. Bu yüzden blog içeriğiyle ilgili değişikliğe gitme kararı aldım.

Bu kararla birlikte birkaç gündür yazıların kategoriyle ilgili çeşitli düzenlemeler yaptım ve kategori listesini yeni paylaşım hedeflemelerime göre güncelledim. Elbette yazılımla ilgili paylaşımları komple bitirmiyorum. Sadece mevcut ağırlığını biraz düşürüyorum.

Eğer bir terslik olmazsa bundan sonra biraz daha kişisel bir blog okuyacaksınız. Özellikle sinema/tv ağırlıklı paylaşımlarımın artacağını düşünüyorum. Böylece “Genel İzleyici” kitlesinin de blogumdan zevk almasını sağlayabilirim diye düşünüyorum 🙂

Böyle duyuru yazılarını çok da uzatmayı sevmiyorum. O yüzden yazımı burada sonlandırıyorum. Zaten blogumu belli aralıklarla ziyaret ederseniz sizde farklılaşmayı kendiniz farkedebilirsiniz. İyi günler..

Devamını Oku

Ahmet İşcan Bisiklet

Yaz Gelse De Bisiklet Sürsek

Evet başlığı yanlış okumadınız. Yaz biteli çok da olmadı ama özledim yaz günlerini. Bunun en basit nedenlerinden biri de benim için gezmenin, eğlenmenin yazın daha kolay olması. Mesela bisiklet sürmeyi çok severim. Eskişehir’deki güzel vakit geçirebileceğiniz yerlerden olan Sazova ve Kentpark’a bisikletle gidip gelmek ayrı bir eğlenceli oluyor çünkü. Ama bu yaz maalesef işlerden dolayı yeterince fırsat bulup gezemedim. Şimdilerde de bunun özlemini duyuyorum. (daha&helliip;)

Devamını Oku