Kurumsal firmaların kendilerini tanıtmak için kullandıkları standart promosyon ürünleri genelde kalem, defter, ajanda gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin dışında farklı bir çizgiye çıkmak ve firmanızı en kaliteli baskılar ile hazırlanan promosyon ürünleri ile tanıtmak istiyorsanız Doyuk Promosyon sizin için en doğru seçim olacaktır.

Doyuk promosyon İzmir’de faaliyet gösteriyor ancak Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde gönderim yapabiliyor. Kurumsal şirketlerin vazgeçilmezi olan ve dikkat çekmelerini sağlayan promosyon ürünlerin tasarımları tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde önceden belirlenmiş tarihlerde müşterilere gönderiliyor.

Promosyon ürünü olarak en çok tercih edilen ürünler kalemler, ajandalar ve anahtarlıklar oluyor. Standart ürünler olmasına rağmen Doyuk İzmir Promosyon bünyesindeki ürünleri incelediğinizde bunlar arasında bile oldukça farklı ve kullanışlı seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz.

Farklı ürünleri denemek istiyorsanız magnet ürünleri, Mouselar, speakerlar, yapbozlar, kupalar gibi ürünleri deneyebilirsiniz. Promosyon ürünlerinizi verdiğiniz firmalar tarafından verdiğiniz ürünlerin sürekli kullanılmasını ve ambleminizin sürekli göz önünde bulunmasını istiyorsanız USB flash bellek gibi ürünler oldukça işinize yarayacaktır. Bulunduğunuz sektöre göre promosyon ürünleri arasından hangisini seçeceğinize karar vermeniz daha uygun olur. Sürekli bilgisayar ile ilgilenen müşterileriniz varsa USB flash bellek oldukça iyi bir seçim olacaktır. Müşterileriniz sürekli masa başında çalışıyor ve insanlarla sürekli iletişim halindeyse dikkat ettiğinizde masalarında mutlaka bir kupa bulunur. Siz de kendi firmanızın ambleminin bulunduğu bir kupayı promosyon ürünü olarak seçerseniz müşterilerinizin de oldukça hoşuna gidecek bir seçim yapmış olursunuz.

Daha farklı bir ürün istiyorum diyorsanız son zamanların en çok kullanılan ürünü selfie çubuğu da farklı bir seçenek olabilir. Araba şarj cihazı, elektronik broşür gibi ürünlerle de müşterilerinizin dikkatini oldukça fazla çekebilirsiniz.

Kataloglarımızda tüm promosyon ürünlerimize ait fotoğraflara göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Güncel kampanyalarımızı takip etmek için e-bülten kısmına mail adresinizi bırakmanız da yeterli olacaktır.

Türkiye’nin her yerine yaptığımız tüm teslimatlarda ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Fiyat almak veya aklınıza takılan herhangi bir soruyu cevaplandırmak için bizleri arayarak hızlı bir şekilde cevaplara ulaşabilirsiniz.