kişisel düşünceler, üstüne bir de teknoloji..

Dekorazon dekorasyonda bir marka

Uzun zamandır yeni ev almış bir arkadaşıma uğramak istiyordum ama bilirsiniz eliniz boş gitmemek için mutlaka ya bir eksiği ya da sizin sevdiğiniz ve onların da sevdiğini düşündüğünü bir hediye almak adetten olmuş. Dolayısı ile bende artık daha fazla ertelemeyi düşünmediğim ve önümüzdeki hafta için haberleştiğim arkadaşıma bir ev hediyesi almak istedim. Açıkçası ağzını şöyle bir yokladım ve aynalarının eksik olduğunu öğrendim.

Yoğun olarak çalıştığım için dışarı çıkıp alma gibi bir şansım olmadı. Daha öce önerilen ve hatta reklamlarda sık sık gördüğüm Dekorazon adlı internet sitesin bir gireyim dedim. Karşıma o kadar fazla modelde ayna çıktı ki hangisini almalı ya da hangisini beğenmeliyim şaşırdım kaldım.

Elbette biraz da arkadaşımın zevkini düşünmeye başladım. Özellikle bir hediye alırken onun da seveceği şeyi almaya dikkat edeceksiniz yoksa o hediye olmaktan çıkıyor ve kişiye işkence haline dönüyor. Asla asamaz, atsa atamaz modundan çıkarıp çok beğenilen bir hediye için onun kişisel özelliklerini de düşünüp o şekilde karar vermek gerekiyor.

Bu anlamda onun her zaman otantik ve farklı objeleri sevdiği aklıma geldi. Dolayısı ile de dekorazon sitesi de sanki onun bu sevediklerini biliyor gibi karşıma hep onun sevdiği tarzı çıkardı. Bir tane bronz renkte ve oldukça simetrik şekiller ile kesilmiş bir ayna gözüme ilişti ve hemen almaya karar verdim.

Bu aşamada aklıma ilk takılan acaba haftaya kadar elime gelir mi sorusu oldu ama bunda da yanılmadığımı bir iki gün sonra gördüm. Haftaya kalmadan elime ulaştı ve hem de şık bir kutu içinde ve dahası hiçbir yerine zarar almadan bir aynanın bana ulaşması gözümde dekorazon sitesini daha da onurlandırdı.

Kısaca sizlerde gerek kendi evinize, gerek hediye alacağınız kişilere Dekorazon adresine gönül rahatlığı ile bakabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ben ayna aldım ama sayısız farklı kategoride ürün bulmak lazım.Dekorazon’un internet sitesinden bir evin ne ihtiyacı var ise kolaylıkla bulabilir ve sipariş verip evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

2 Comments

  1. Tarih

    Ben de bu gün rastladım bu markanın sitesine (acunn sitesinde reklam vermiş). Dekorasyon ürünleri satan internet siteleri çok az, yani kıyafet sitelerine nazaran. Farklı ve güzel ürünleri var.

  2. Aysu

    Lütfen bu yazıyı kaldırın ve insanları bu sitenin sahtekarlığı konusunda uyarın!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir