Aynı Gün Uçak İle Teslimat Artık Mümkün

Kargo hizmetinin hayatımıza girmesi ile birlikte iş ve işlemlerimiz daha hızlı hesaplı ve güvenilir bir biçimde yürümeye ve iş için ya da herhangi bir sebeple yakınlarımıza ve ilişkili bulunduğumuz insanlara göndereceğimiz evrak, günlük yaşamda kullanılan her türlü ürün ve özel malzemeler sorunsuz bir şekilde hedef adrese ulaşmaktadır.

Thy Cargo sayesinde dünyanın en uzak köşesine bile kısa zamanda teslimat yapabilirsiniz. Gerek firmaların müşteri ve malzeme tedarikçiler arasında teslimatlar, gerekse diplomatik anlamda bir takım teslimatlar, ya da hediyelik ürün teslimatları kısacası bir kargo ürünü ve gitmesi gereken yer ile ilgili ne varsa uçak kargo ve kurye hizmetleri sayesinde gerçekleştirmek mümkündür.

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren uçak kargo şirketleri teslimatlarınızı sizin belirttiğiniz tarih aralığında yapabilmek için normal ulaştırmalarının yanı sıra acil posta hizmeti ile de sizlerin yanında. Hava ile kargoculuk alanında bir diğer devrim ise canlı hayvan teslimatı hizmetidir. Örneğin bir siteden evcil hayvan sipariş ettiniz ya da bir yakınınıza hediye olarak evcil hayvan göndermek istiyorsunuz. Yetkili firmalara uçak kargo aracılığı ile sizlere evcil hayvanlarınız daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde gönderebilmektedir.

Uçak kargo hizmetleri titiz taşınması gereken ya da medikal açıdan hassas olan malzemelerden tıbbi ilacalar kadar herşeyi hesaba katıp, hizmetini bu yönde gerçekleştiriyor. Mevcut kargolarınızın paketlenip uygun koşullarda saklanarak, teslimat kaydı interaktif ortamlarda yapılıp kargom nerede hizmetleri ile de müşterilerin gönderilerini takip edebilmeleri sağlanıyor.

Hızlı geribildirim, kargo takip ve teslimat adresinin bulunamaması halinde ürününüzü size aldığı şekilde geri iade etme garantisi veren firmalar sayesinde hayatınız ve işleriniz ile ilgili tüm transferler, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Daha fazla detay için thycargo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Derslerimin ve yazılarımın düzenli olarak e-posta adresinize gelmesini isterseniz sayfanın aşağısında yer alan abonelik bölümünden blogumun e-posta listesine abone olabilirsiniz :)E-posta listesine abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

Ahmet İşcan

Php Developer..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir